[av_layerslider id=’3′ av_uid=’av-4x6iei‘]

KAPELA NA FIREMNÍ AKCI: JAK JI VYBRAT?

Slaví vaše firma výročí svého založení? Otevíráte novou halu a na oslavu zvete své obchodní partnery? Nebo pořádáte firemní party pro své zaměstnance?

Podobné akce se neobejdou bez kapely. Jak ji vybrat, aby oslava byla důstojná a současně i zábavná?
K slavnosti vždy patří dobrá hudba. Pouštět na firemní akci písničky z reproduktorů působí šetřivě. Dobrá kapela přitom váš firemní rozpočet nemusí zruinovat. Podívejte se, na co byste si měli dát pozor při jejím výběru.

DJ, nebo kapela?

Ještě než se do výběru kapely na firemní akci pustíte, pravděpodobně zvažujete variantu, kdy hudbu bude pouštět DJ. Takové řešení působí lacině. Dejte svým hostům najevo, že vám na nich opravdu záleží – vyberte si živou hudbu.

Složení kapely

Pozor si dejte na osamoceně hrající muzikanty nebo dvoučlenné kapely (dua). Nemusí hrát špatně, vůbec ne, ale vícečlenné kapely působí přece jen důstojnějším dojmem. Zpravidla se na firemních akcích objevují 3 až 7členné kapely.

Repertoár

Záleží na typu firemní akce. Pokud chystáte párty, je vhodné domluvit se s kapelou na taneční hudbě. Když chcete živou hudbu jako podkres, například při otevření nové haly nebo představení nového výrobku, zvolte hudbu, která neruší. Dobrá kapela vám bude nápomocná a vyjde vstříc vašim požadavkům.

Vystupování

I dokonale sehraná kapela může být průšvih, pokud členové přijdou na firemní akci oblečeni nevhodně. Prohlédněte si proto i stránky kapely, pobavte se s jejími členy, zda jsou schopni přizpůsobit se i stylem svého vystupování a dresscodem.

Praxe kapely

Aby celá akce klapla a lidé se dobře bavili, je důležité vybrat si kapelu s dostatečně dlouhou hudební praxí. Pozor si dejte na různé skupiny, které vznikly ad hoc třeba jen proto, že živá hudba na firemních akcích je trendy.

Spolehlivost kapely

Vyhněte se katastrofickým scénářům, kdy je v programu vaší firemní akce uvedena živá hudba, ale kapela nedorazí. Bohužel, i to se v Česku může stát. Vyberte si proto takovou kapelu, která je osvědčená. Pomůžou vám například recenze nebo doporučení známých.

Co o nás říkají naši klienti

Moc děkujeme za krásnou atmosféru. Byli jste skvělí a nezapomenutelní!

Marie a Josef svatba | Martinský mlýn

Kapela hrála naprosto fantasticky! Byli jsme moc spokojeni a hosté byli ze slečny zpěvačky a muzikantů nadšeni!

Adéla DvořákováSvatba | Počernický pivovar

Moc vám děkujeme! Byl jsme z vás s Agnese nadšení. Nemohli jsme vybrat líp, tak nějak jsme si to představovali. Obě části, jak hudba k aperitivu, tak i druhá část k tanci byli skvěle poskládané. Už jsem vám to říkal osobně, ale nejen my, ale i naši zahraniční hosté byli nadšeni a ptali se, odkud vás známe a co jste zač…
Váš výkon byl vynikající a navíc jste udělali skvělou reklamu českým muzikantům!

Petr a AgnesSvatba | Villa RIchter

Moc děkujeme za naprosto skvělou hudbu. Mezi hosty bylo spousta hudebníků, (sama jsem hrála 12 let v orchestru na příčnou flétnu) a všichni z vás byli uneseni. Naprosto nejlepší kapela, kterou jsem kdy na svatbě slyšela.
Moc děkujeme a je velmi pravděpodobné, že Vaše služby v budoucnu ještě využijeme!

Pavlína ŠtochlováSvatební koordinátor

Chtěla bych Vám poděkovat za skvělou práci na Silvestra. Na Vaše vystoupení a moderování večera máme velice dobré ohlasy od hostů i kolegů. Mnohokrát děkuji.

Eliška HrubáEvent Manager | La Gare

Chcete, abychom Vám zahráli?
Pište & volejte

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.