[av_layerslider id=’3′ av_uid=’av-4wk10z‘]

Kapela na svatbu nebo raději DJ?

Atmosféru na vaší svatbě dokreslí hudba. Pravděpodobně si už dopředu tvoříte playlist – seznam písní, které chcete na své svatební oslavě slyšet. Otázkou je, komu svůj seznam předáte. Zda kapele, nebo DJovi.

Jako vše, má i volba jednoho nebo druhého řešení své výhody a nevýhody. Dilema, zda na svatbu pozvat živou kapelu nebo DJe řeší snad každá nevěsta (a s ní často také ženich). Diskuze neberou konce. Pojďme se na to podívat hned z několika stránek.

DJ pustí, co chcete, kapela to zahraje

Záleží na charakteru svatby. Pokud plánujete zahradní party u vás doma a limituje vás rozpočet, je asi lepší domluvit se s kamarádem, který bude obsluhovat aparaturu a pouštět písničky, jež jste společně vybrali. Profesionální DJ je pochopitelně víc, než jen „obsluha kazeťáku“ – umí mixovat, pobavit publikum, rozproudit zábavu.

Živá kapela je mnohem osobnější, než písničky pouštěné z anonymní aparatury. Kapelník písně uvádí, dokáže povzbudit hosty k tanci. Živá hudba na svatbě má své neopakovatelné kouzlo a působí luxusnějším dojmem. DJ sice zahraje vše, na co si vzpomenete, ale chybí zde ono hřejivé kouzlo, které s sebou živá kapela přinese.

Samozřejmě, také s kapelou se můžete dohodnout na seznamu písní, které vám zahrají. Ochota vyjít vstříc vašemu playlistu může být dokonce jedním z kritérií výběru kapely na svatbu.

Živá hudba místo diskotéky

Živá kapela, hudba hraná naživo právě v ten daný moment má své neopakovatelné kouzlo. Dotváří atmosféru, která je na svatbě důležitá. Vaši hosté si budou pamatovat především emoce. Navíc živá kapela na svatební oslavě pozvedne úroveň vaší svatby hned o několik příček. Sebelepší DJ nepřinese nic mimořádného – jen vám pustí písničky jiných interpretů.

Možná si říkáte, že kapela na svatbě potřebuje přestávky. Ano, hudebníci nedokážou hrát v kuse. Krátké přestávky jsou ale žádoucí i pro hosty – mají čas si popovídat, občerstvit se. DJ bude písničky pouštět nepřetržitě, což se na první pohled může jevit jako výhoda, ale ve skutečnosti je to spíš únavné.

Navíc, živá kapela má charisma, na které budou vaši svatebčané vzpomínat ještě po letech. Opravdu si myslíte, že si stejně dobře zapamatují toho týpka, co pouštěl v koutě restaurace písničky? u kapelu, která je osvědčená. Pomůžou vám například recenze nebo doporučení známých.

Co o nás říkají naši klienti

Moc děkujeme za krásnou atmosféru. Byli jste skvělí a nezapomenutelní!

Marie a Josef svatba | Martinský mlýn

Kapela hrála naprosto fantasticky! Byli jsme moc spokojeni a hosté byli ze slečny zpěvačky a muzikantů nadšeni!

Adéla DvořákováSvatba | Počernický pivovar

Moc vám děkujeme! Byl jsme z vás s Agnese nadšení. Nemohli jsme vybrat líp, tak nějak jsme si to představovali. Obě části, jak hudba k aperitivu, tak i druhá část k tanci byli skvěle poskládané. Už jsem vám to říkal osobně, ale nejen my, ale i naši zahraniční hosté byli nadšeni a ptali se, odkud vás známe a co jste zač…
Váš výkon byl vynikající a navíc jste udělali skvělou reklamu českým muzikantům!

Petr a AgnesSvatba | Villa RIchter

Moc děkujeme za naprosto skvělou hudbu. Mezi hosty bylo spousta hudebníků, (sama jsem hrála 12 let v orchestru na příčnou flétnu) a všichni z vás byli uneseni. Naprosto nejlepší kapela, kterou jsem kdy na svatbě slyšela.
Moc děkujeme a je velmi pravděpodobné, že Vaše služby v budoucnu ještě využijeme!

Pavlína ŠtochlováSvatební koordinátor

Chtěla bych Vám poděkovat za skvělou práci na Silvestra. Na Vaše vystoupení a moderování večera máme velice dobré ohlasy od hostů i kolegů. Mnohokrát děkuji.

Eliška HrubáEvent Manager | La Gare

Chcete, abychom Vám zahráli?
Pište & volejte

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.