• kapela na svatbu Jazz In Deck

Živá hudba na svatbu?
Dopřejte si jedinečný zážitek!

Už od začátku máte jasno, že živá hudba na vaši svatbu patří. Hledáte jen tu správnou kapelu, která zahraje skvělé písně, rozradostní vaše hosty a vytvoří neopakovatelnou atmosféru. Na co byste se při výběru živé kapely na svatbu měli zaměřit?

Jsou kapely a kapely. Některé hrají průměrně, jiné výborně. Pravděpodobně chcete, aby živá hudba na vaší svatbě přinesla víc, než co umí klávesista doprovázený zpěvačkou. Podobná živá hudba je totiž mnohdy na hraně vkusu.

Jak vybrat živou hudbu na svatbu?

Už víte, v jakém duchu se vaše svatba ponese? Budete chtít zahrát latinsko-americké rytmy, swing nebo popové skladby? Podle svého naladění začněte hledat i kapelu.

Poptejte se známých. Pravděpodobně vám dokážou doporučit živou hudbu, která hrála na svatbě jejich kamaráda.

Doporučení ale není vše. Každý má jiný vkus. Projděte si proto internetové diskuze a recenze. Zabrouzdejte na youtube.com a zkuste najít hudební ukázku kapely

Kapelu kontaktujte a zeptejte se, zda je ochotná do svého repertoáru zařadit také vaše oblíbené písně.

Poptejte se, jak dlouhé přestávky mezi hraním kapela potřebuje (neměly by být příliš dlouhé) a kolik hodin dokáže hrát.

Jazz In deck kapela na svatbu - natáčení v Činoherním klubu

Výhody živé hudby na svatbě

Svatba je především váš velký den a měli byste si ho náležitě užít. Živá hudba na svatbě vytvoří neopakovatelnou atmosféru. Charismatický kapelník se postará o zábavu, uvede nejen písničky, ale také například přípitky, vyhlásí dámskou i pánskou volenku, vtipně okomentuje dění na parketu a povzbudí lidi k tančení.

Živá hudba má své kouzlo, je neotřelá a vaší svatební oslavě dodá punc luxusu. Reprodukovanou hudbu konec konců slýcháme neustále: v rádiu, v supermarketu, doma. Proč si alespoň jednou za život nedopřát něco opravdového a vkusného? Živá kapela je rozhodně tou pravou volbou pro vaši svatbu.

kapela na svatbu Jazz In Deck