[av_layerslider id=’3′ av_uid=’av-4v9uzi‘]

BACH NEBO BIGBEAT aneb jak vyčarovat tu správnou atmosféru?

Ve svatební den musí být všechno perfektní. Jenže ne vždycky jde vše jako na drátkách, mohou se objevit hluchá místa, prostoje, čekání na babičku, čekání na dort, čekání na Godota…

Ideálním zaplněním a zpříjemněním takových nevyhnutelných momentů je hudba. Vhodně zvolený žánr i obsazení tělesa je tím nejdůležitějším. V první řadě je váš osobní hudební vkus. Nestárnoucí jistotou je klasická hudba v podání klavírního sólisty, smyčcového kvarteta, nebo komorních uskupení – jako třeba příjemné duo harfa & zobcová flétna. Pak mohou obřad decentně podkreslovat zvuky starých mistrů Bacha, Mozarta nebo třeba Dvořáka.

Větším zpestřením mohou být menší uskupení hrající převážně na akustické nástroje s jemným přizvučením. Jedná se obvykle o repertoár jazzových standardů a evergreenů, latino rytmů nebo popovějších melodií.

Na takovou hudbu si zatančí s chutí starší rodinný příslušník, ale i mladší generace. Obzvlášť na následné posvatební veselici se mnozí chtějí pořádně odvázat. V takovém případě je ideální volbou početnější kapela s hlučnějším zvukovým aparátem. Oblíbené bývají nejrůznější big bandy a revivalové skupiny, které převážně na klávesovém základu hrají jeden nestárnoucí hit za druhým. Výběr je téměř nekonečný. Záleží skutečně jen na vás, zda dáte přednost písničkám od ABBA, Queen, Olympic, Beatles nebo třeba Lucie. Někteří kapelníci jsou v pokročilých hodinách dokonce svolní k propůjčení mikrofonu na karaoke! Je určitě důležité myslet i na nejstarší členy rodiny a svatebního veselí. Nezapomínejte však, že bavit byste se měli především vy, novomanželé!

Správný výběr hudby pak bude znamenat, že si už navždy budete říkat: “Pamatuješ, tuhle písničku nám hráli na svatbě!”

Co o nás říkají naši klienti

Moc děkujeme za krásnou atmosféru. Byli jste skvělí a nezapomenutelní!

Marie a Josef svatba | Martinský mlýn

Kapela hrála naprosto fantasticky! Byli jsme moc spokojeni a hosté byli ze slečny zpěvačky a muzikantů nadšeni!

Adéla DvořákováSvatba | Počernický pivovar

Moc vám děkujeme! Byl jsme z vás s Agnese nadšení. Nemohli jsme vybrat líp, tak nějak jsme si to představovali. Obě části, jak hudba k aperitivu, tak i druhá část k tanci byli skvěle poskládané. Už jsem vám to říkal osobně, ale nejen my, ale i naši zahraniční hosté byli nadšeni a ptali se, odkud vás známe a co jste zač…
Váš výkon byl vynikající a navíc jste udělali skvělou reklamu českým muzikantům!

Petr a AgnesSvatba | Villa RIchter

Moc děkujeme za naprosto skvělou hudbu. Mezi hosty bylo spousta hudebníků, (sama jsem hrála 12 let v orchestru na příčnou flétnu) a všichni z vás byli uneseni. Naprosto nejlepší kapela, kterou jsem kdy na svatbě slyšela.
Moc děkujeme a je velmi pravděpodobné, že Vaše služby v budoucnu ještě využijeme!

Pavlína ŠtochlováSvatební koordinátor

Chtěla bych Vám poděkovat za skvělou práci na Silvestra. Na Vaše vystoupení a moderování večera máme velice dobré ohlasy od hostů i kolegů. Mnohokrát děkuji.

Eliška HrubáEvent Manager | La Gare

Chcete, abychom Vám zahráli?
Pište & volejte

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.