[av_layerslider id=’3′ av_uid=’av-4wflal‘]

JAZZOVÁ KAPELA VERSUS EVA A VAŠEK ANEB KDO ZAHRAJE NA VAŠÍ SVATBĚ?

Hudba na svatbě je stejně důležitá jako svatební dort. Bez nadsázky. Svatebčané se na hudbu těší. Babička se zaposlouchá a utře si slzu do kapesníku. Strýc roztočí na parketu všechny přítomné slečny a s převahou zkušeného muže trumfne přihlížející mladíky. Opravdu záleží na tom, kdo a jak bude na vaší svatbě hrát.

Hudební dua, podobná fenoménu Eva a Vašek, se zdají být jednoduchým (a laciným) řešením. Muž hrající na elektronické varhany, žena zpívající známé hity českých interpretů od Karla Gotta přes Michala Davida až k Heleně Vondráčkové. Nic proti gustu, ale možná od své svatby čekáte víc.

Jazzová kapela na svatbu?

Je ale jazzová kapela dobrý nápad na svatbu? Na jazz se přece nedá tančit, je melancholický, spojujete si ho převážně s vážnými a ustaranými pocity. Není jazz jako jazz. Vzpomínáte si třeba na slavnou píseň jazzmana Luise Armstronga What A Wonderful World? Tenhle skvělý „ploužák“ (mistr promine za to lidové pojmenování), se hraje na mnoha svatbách. Lidé na něho s oblibou tančí, tulí se k sobě, zpívají a jsou rádi, že si mohou toho báječného světa užívat.

Takhle skvělou atmosféru dokáže vytvořit jazzová píseň.

Samozřejmě, jazz je široký pojem. Zahrnout do něho můžeme třeba i swingové melodie. Nyní se zase objevují swingové tančírny, kde se tančí lindy hop nebo charleston. I když přesné kroky neznáte, můžete se na podobné melodie, například Bennyho Goodmana, zaskotačit i vy a vaši svatebčané.

Jazz šmrncnutý latinsko-americkými rytmy

Jazzová hudba je tvořivá a hravá, mísí se s různými dalšími styly, například latinsko-americkými rytmy, což do ní vnáší radostný a taneční podkres. Latino, samba, bosa nova… to vše pro vás může zahrát jazzová kapela na svatbě zahrát. A samozřejmě, nechybí ani popové melodie. Hudba totiž není o pouhém přezpívání písní se snahou přiblížit se co nejvíce originálu, ale také o interpretaci a uměleckém rozměru.

Vaše svatba přece bude originální a nezapomenutelná. Bude jedinečná a neopakovatelná. Stejně taková by měla být i hudba, která zazní na svatební oslavě. 

Co o nás říkají naši klienti

Moc děkujeme za krásnou atmosféru. Byli jste skvělí a nezapomenutelní!

Marie a Josef svatba | Martinský mlýn

Kapela hrála naprosto fantasticky! Byli jsme moc spokojeni a hosté byli ze slečny zpěvačky a muzikantů nadšeni!

Adéla DvořákováSvatba | Počernický pivovar

Moc vám děkujeme! Byl jsme z vás s Agnese nadšení. Nemohli jsme vybrat líp, tak nějak jsme si to představovali. Obě části, jak hudba k aperitivu, tak i druhá část k tanci byli skvěle poskládané. Už jsem vám to říkal osobně, ale nejen my, ale i naši zahraniční hosté byli nadšeni a ptali se, odkud vás známe a co jste zač…
Váš výkon byl vynikající a navíc jste udělali skvělou reklamu českým muzikantům!

Petr a AgnesSvatba | Villa RIchter

Moc děkujeme za naprosto skvělou hudbu. Mezi hosty bylo spousta hudebníků, (sama jsem hrála 12 let v orchestru na příčnou flétnu) a všichni z vás byli uneseni. Naprosto nejlepší kapela, kterou jsem kdy na svatbě slyšela.
Moc děkujeme a je velmi pravděpodobné, že Vaše služby v budoucnu ještě využijeme!

Pavlína ŠtochlováSvatební koordinátor

Chtěla bych Vám poděkovat za skvělou práci na Silvestra. Na Vaše vystoupení a moderování večera máme velice dobré ohlasy od hostů i kolegů. Mnohokrát děkuji.

Eliška HrubáEvent Manager | La Gare

Chcete, abychom Vám zahráli?
Pište & volejte

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.